Warsztat i serwis

warsztat min

Autoserwis świadczy szeroki zakres usług mechanicznych: przeglądy techniczne, czynności eksploatacyjne, diagnostyka usterek i ich naprawa. Zajmujemy się naprawą silników, układów przeniesienia napędu, zawieszenia, hamulcy, układów wydechowych. Sprawdzamy i ustawiamy zbieżność i geometrię kół. Oferujemy również szybki i kompleksowy przegląd klimatyzacji samochodowej.

Wszystkie naprawy dokonywane są przez przeszkolony zespół, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i materiałów. Nasz sukces związany jest z dbałością, którą wkładamy w przestrzeganie technologii i standardów każdej naprawianej marki.

Czy mechanik powinien być zakochany w samochodach? Sądzimy, że tak, dlatego oddając nam swoje pojazdy mogą być Państwo pewni starannej i skutecznej obsługi. Odkrywanie przyczyn usterki i związane z tym wykorzystywanie zdobytej przez wiele lat wiedzy są dla nas czystą frajdą.

Zadbamy o Twoje auto jak najstaranniej, bo samochody kochamy tak mocno jak kobiety. W swojej pracy korzystamy z wiedzy, wyobraźni i nowoczesnego sprzętu.

 

Przykładowe ceny naszych usług *
  usługa   cena [PLN]  
  wymiana klocków hamulcowych (większość marek i modeli)   50,00  
  wymiana płynu hamulcowego (większość marek i modeli)   70,00  
  wymiana oleju + filtra (większość marek i modeli)   20,00  
  wymiana rozrządu (w zależności od modelu i typu silnika)   100,00 - 350,00  
  wymiana sprzęgła kompletnego (w zależności od marki i modelu pojazdu   200,00 - 500,00  
         
* Ceny podawane są cenami netto oraz nie zawierają cen materiałów i części.
Podane ceny nie są ofertą w rozumieniu kodeksu handlowego – mogą się różnić w przypadkach niektórych modeli i marek samochodów.

 

 

Copyright by  Autoban 2022